Fatih Terim “Aldatıldım” dedi

1 min


229
503 shares, 229 points
fatih-terim-in-aldatildim-sozleri-burak-elmas
fatih-terim-in-aldatildim-sozleri-burak-elmas

Fatih Terim’in “Aldatıldım” sözleri Burak Elmas’a açık açık soruldu! Verdiği cevap tepki çekti.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, Fatih Altaylı’nın sunduğu Teke Tek programında gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Fatih Terim’in sarı-kırmızılı kulüpten ayrılırken “Aldatıldım” demesine cevap veren Elmas, “Aldatılma kelimesinin içeriğini doldurmak lazım. Orada ne kastettiğini bana bir şey gelmediği için bilmiyorum. Fatih Hoca da proje başında bizimle hemfikirdi.” dedi. Elmas’ın bu kaçamak cevabı, sarı-kırmızılı taraftarlardan tepki çekti.

Galatasaray Başkanı Burak Elmas, sarı-kırmızılı kulübün gündemine dair ilk kez konuştu. Fatih Terim’in görevden ayrılırken “Aldatıldım” sözlerini kullanmasına cevap veren Elmas, bu ifadelerle ilgili bir bilgisi olmadığını söyledi.

“FATİH HOCA DA PROJE BAŞINDA BİZİMLE HEMFİKİRDİ”

Burak Elmas yaptığı açıklamada, “Aldatılma kelimesinin içeriğini doldurmak lazım. Orada ne kastettiğini bana bir şey gelmediği için bilmiyorum. Fatih Hoca da proje başında bizimle hemfikirdi.” dedi.

“ANLAYIŞI DEĞİŞTİRMEMİZ GEREKTİĞİNİ SÖYLEDİM”

Elmas, başkan adayı olduğu dönemde Fatih Terim’i seçim vaadi olarak kullanmasıyla ilgili olarak ise, “Fatih Hoca ile çalışmayı arzu etmem ve bunu söylemem çok doğal. Göreve geldikten sonra hocamızla finansal durumu konuştum. Anlayışı değiştirmemiz gerektiğini söyledim. Genç, potansiyelli, geliştirip satabileceğimiz oyuncuları transfer edelim dedim.”

 


Like it? Share with your friends!

229
503 shares, 229 points

What's Your Reaction?

Şaşırdım Şaşırdım
3
Şaşırdım
Eğlenceli Eğlenceli
0
Eğlenceli
Hoş değil Hoş değil
1
Hoş değil
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
omg omg
3
omg

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Caner Engin Faysal
Gazeteci, yazar, web master Haber ve Reklam işleri